loading

T

 

 

Nazwa Firmy: Timac Agro Polska Sp. z o. o.

Adres: Niepruszewo, ul. Kasztanowa 4, 64-320 Buk

Tel./Fax: 61 899 44 20/61 899 44 23

E-mail: biuro@pl.timacagro.com

Strona www: www.timacagro.pl

BOX Nr 60

Informacja o Firmie:

TIMAC Agro jest firmą specjalizującą się w produkcji nawozów granulowanych oraz płynnych, służących do odżywiania roślin. Drugą naszą domeną jest żywienie zwierząt. TIMAC Agro jest spółką należącą do francuskiej Grupy przemysłowo-handlowej Roullier. TIMAC Agro nieustannie wprowadza innowacje, aby oferować rozwiązania dla rolnictwa, w zakresie odżywiania roślin i żywienia zwierząt, które poprawiają wydajność i jakość produkcji rolniczej w sposób przyjazny dla środowiska. Przykładem takich innowacji są kompleksy biostymulujące PHYSIO+, PHYSIOPRO, N-PROCESS (w nawozach granulowanych), SEACTIV, FERTACTYL i NMX (w nawozach płynnych) i PHYTACTYL (w nawozach mikrokrystalicznych do fertygacji), a także TOP-PHOS (nowa cząstka fosforu odporna na uwstecznianie w glebie). Grupa Roullier, która zatrudnia obecnie około 8 000 pracowników, zachowała niezależność finansową, wdrażając jednocześnie ambitną politykę rozwoju. Renoma i siła Grupy Roullier opiera się na wspólnych wartościach założycielskich, którymi są: śmiałość, duch przedsiębiorczości, wydajność oraz innowacyjność. Firma TIMAC Agro, w Światowym Centrum Innowacji (CMI – Centre Mondial de l’Innovation Roullier) w Saint Malo, przygotowuje nowe rozwiązania dla rolnictwa przyszłości. Znajduje się tam firmowe Centrum Badań i Rozwoju. Celem firmy, jest rozwój wysoce zaawansowanych technologicznie produktów, służących do zaspokajania potrzeb pokarmowych roślin uprawnych na każdym kontynencie oraz stymulowania ich rozwoju, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. W związku z tym, dzięki doświadczeniu i metodom badawczym wdrożonym w eksperymentalnych szklarniach i laboratoriach Światowego Centrum Innowacji Grupy Roullier, firma TIMAC Agro staje się potężnym wektorem wzrostu i rozwoju w dziedzinie odżywiania roślin i zwierząt. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ już w 2050 roku, świat będzie musiał zmierzyć się z wyzwaniem, jakim będzie potrzeba wyżywienia 10 miliardów ludzi.

 

Nazwa Firmy: „Auto Park” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Adres: Kalinówka 18, 21-040 Kalinówka k/Lublina

Tel./Fax: (81) 534-14-00

E-mail: info@toyota-lublin.pl 

Strona www: www.toyota-lublin.pl

BOX Nr 46

Informacja o Firmie:

„Auto Park” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. to jedyny autoryzowany dealer Toyoty w województwie lubelskim. Od 2005 roku w zespole Auto Park pracują młode, kreatywne osoby, które zajmują się sprzedażą aut nowych oraz używanych, usługami serwisowymi, sprzedażą części oraz naprawami blacharsko-lakierniczymi. Firma oferuje bogatą gamę modelową, w której każdy może wybrać samochód dla siebie.

W obecnej ofercie firma posiada następujące modele samochodów:

miejskie (Aygo, Yaris, Yaris Hybrid),

kompaktowe (Auris Hybrid, Auris Hatchback, Auris Kombi, Corolla),

rodzinne (Avensis, Prius Plug-in, Proace Verso),

crossover (Toyota C-HR)

SUV (RAV4, Rav4 Hybrid),

terenowe (Land Cruiser 150, Hilux),

auto użytkowe (ProAce)

oraz sportowe GT86.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego salonu w Kalinówce 18 k/Lublina                                                            lub naszej strony www.toyota-lublin.pl