Nazwa Firmy: Sadmasz
Adres: Wielopole 67 62-740 Tuliszków
Tel./Fax: 697342902
E-mail: sadmasz@o2.pl
Strona www: www.sadmasz.com.pl
HALA NAMIOTOWA

Informacja o Firmie:

Firma Sadmasz specjalizuje się w sprzedaży zachodnich maszyn sadowniczych. W swojej ofercie posiada nowe, ale również i używane, kosiarki sadownicze z uchylnym podcinaczem bocznym, opryskiwacze sadownicze, rozdrabniacze bijakowe, kompresory oraz zestawy sekatorów pneumatycznych jak i elektrycznych .

Nazwa Firmy: PPHU Soldrip Sp. z o.o.
Adres: Mszczonowska 86, 96-100 Skierniewice
Tel./Fax: (0-46) 833-43-28, 832-47-67
E-mail: biuro@soldrip.pl
Strona www: www.soldrip.pl
BOX Nr 65

Informacja o Firmie:

Firma Soldrip Sp. z o.o. została założona w 1994 roku w Skierniewicach. W obecnej chwili prowadzimy działalność handlowo – usługową, jak również doradczą na terenie całej Polski, a także Litwy, Łotwy, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanie. Istotą naszej działalności jest przede wszystkim wykonywanie usług w zakresie kompleksowej budowy instalacji nawodnieniowych w sadach, jagodnikach, uprawach polowych, szkółkarstwie ogrodniczym i leśnym, a także tunelach i obiektach szklarniowych. Zajmujemy się także dozowaniem CO2 oraz budową instalacji kontroli klimatu w szklarniach. Posiadamy prężnie działający oddział w Kaliszu oraz magazyn w Chodnowie.

SUN-VITA,                                                                                                                                                         Ul.Piastowska 7 lokal II 44-122 Gliwice

Telefony: Sklep 32 335 60 47 Serwis +48 501 723 263

E-mail: sun_vita@onet.eu

www.sokidlazdrowia.pl

STOLIK PRZY RECEPCJI

Nazwa Firmy:  superborowka.pl

Adres:  Jejkowice, ul. Sumińska 90

Tel./Fax: 693086505

E-mail: superborowka@gmail.com

Strona www: www.superborowka.pl

BOX Nr  51

Informacja o Firmie:

Specjalizujemy się w produkcji sadzonek borówki wysokiej oraz jagody kamczackiej. Nasza firma ma kilkuletnie doświadczenie. Sprzedajemy sadzonki odmian sprawdzonych i cenionych w Polsce. Rocznie produkujemy kilkaset tysięcy sadzonek. W naszej ofercie znajdują się odmiany borówki amerykańskiej takie jak: Bluecrop, Bluejay, Chandler, Chanticleer, Darrow, Duke. Ciągle się rozwijamy, obecnie w naszej ofercie oprócz sadzonek i owoców borówki, można znaleźć krzewy jagody kamczackiej oraz aktinidii (mini kiwi). Naszym klientom oferujemy doradztwo w zakresie zakładania oraz prowadzenia plantacji.

Nazwa Firmy: Syngenta Polska Sp. z o.o.

Adres: Szamocka 8, 01-748 Warszawa

Tel./Fax: +48 (22) 326 06 01 / +48 (22) 326 06 99

E-mail: poland.office@syngenta.com

Strona www: www.syngenta.pl

BOX Nr : 84

Informacja o Firmie:

Syngenta od ponad 15 lat oferuje polskim producentom innowacyjne produkty, które pomagają zwiększać wydajność upraw w sposób przyjazny dla środowiska. Jako liderzy na rynku posiadamy w swojej ofercie szerokie portfolio produktów, obejmujące: herbicydy, fungicydy, insektycydy, zaprawy nasienne, nasiona oraz materiały wyjściowe do dalszej produkcji. Profesjonalne programy, wspierające uprawę oraz doradztwo na miejscu produkcji to elementy kompleksowego podejścia do procesu produkcji.

Wspieramy producentów warzyw i owoców w ich staraniach o zwiększanie plonu i pomagamy im w zwalczaniu szkodników oraz chorób atakujących uprawy. Nasze portfolio sprawdzonych od lat i skutecznych produktów regularnie uzupełniamy o dziesiątki nowych preparatów i odmian, które na bieżąco pozwalają rozwiązywać problemy pojawiające się w uprawach czy spełniać oczekiwania producentów.

Nazwa Firmy: SYNTHOS AGRO SP. Z O.O.

Adres: 32-600 OŚWIĘCIM, UL. CHEMIKÓW 1

Tel./Fax: +48 33 847 47 77

E-mail: synthos.agro@synthosgroup.com

Strona www: www.synthosagro.com

BOX Nr  86

Informacja o Firmie:

Synthos AGRO Sp. z o.o. to czołowy krajowy producent środków ochrony roślin dla Polskich Sadowników i Rolników oraz produktów dla domu i ogrodu.

Wiodące marki produktów :

Dla SADOWNIKÓW – Miedzian®, Miedzian® Extra, Kaptan®, Kaptan® Plus, Sadoplon®, Tores, Grot.

Dla ROLNIKÓW – Premier, Premier D, Orkan, Saherb®, Safen®Compact oraz NOWOŚCI: Marqis, Mentum, Dicolen.

Dla WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW – Muchozol®, Muchozol® – na osy i szerszenie, Insektozol, Mrówkozol® granulat i płyn na mrówki.

 

Nazwa Firmy: GOSPODARSTWO OGRODNICZE SZETYŃSCY

Adres: UL. DOLNA 7, 43-340 KOZY K.BIELSKA BIAŁEJ

Tel./Fax: 33 8194452, +48 694 239 015

E-mail: OGROSZET@WP.PL

Strona www: WWW.SZETYNSCY.PL

BOX Nr 76

Informacja o Firmie:

ZAJMUJEMY SIĘ PRODUKCJĄ SADZONEK I KRZEWÓW BORÓWKI WYSOKIEJ ORAZ  JAGODY KAMCZACKIEJ. POLECAMY ROŚLINY W MULTIPLATACH, DONICZKACH P9 I C-1,5 LITRA. SADZONKI WYSOKIEJ JAKOŚCI, ROZMNAŻANE Z SADZONEK ZIELNYCH.