loading

S

 

 

Nazwa Firmy:  SADMASZ  Roman Boraś

Adres: Wielopole 67 62-740 Tuliszków

Tel./Fax: 697342902

E-mail:sadmasz@o2.pl

Strona www: www.sadmasz.com.pl

HALA NAMIOTOWA

Informacja o Firmie:

Firma Sadmasz specjalizuje się w sprzedaży zachodnich maszyn sadowniczych. W swojej ofercie posiada nowe, ale również i używane :  kosiarki sadownicze z uchylnym podcinaczem bocznym, opryskiwacze sadownicze, rozdrabniacze bijakowe, kombajny do zbioru orzechów ,  kompresory oraz zestawy sekatorów pneumatycznych  jak i elektrycznych .

 

Nazwa Firmy: PPHU Soldrip Sp. z o.o.
Adres: Mszczonowska 86, 96-100 Skierniewice
Tel./Fax: (0-46) 833-43-28, 832-47-67
E-mail: biuro@soldrip.pl
Strona www: www.soldrip.pl

BOX Nr 74

Informacja o Firmie:
Firma Soldrip Sp. z o.o. została założona w 1994 roku w Skierniewicach. W obecnej chwili prowadzimy działalność handlowo – usługową, jak również doradczą na terenie całej Polski, a także Litwy, Łotwy, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu. Istotą działalności jest przede wszystkim wykonywanie usług w zakresie kompleksowej budowy instalacji nawodnieniowych w sadach, jagodnikach, uprawach polowych, szkółkarstwie ogrodniczym i leśnym, a także tunelach i obiektach szklarniowych. Zajmujemy się także dozowaniem CO2 oraz budową instalacji kontroli klimatu w szklarniach. Posiadamy centralę w Skierniewicach oraz prężnie działający oddział w Chodnowie.

 

Nazwa firmy  Stampol

Adres : 24-300 Opole Lubelskie ul. Przemysłowa 18

Tel. 48 81 8272187

Tel./Fax 48 81 8273564

Strona www: pphstampol.pl

E-mail: info@pphstampol.pl

Dział badania gleby : 573901377

BOX 44A i 44B

Autoryzowany dystrybutor Grupa Azoty, Hurtownia nawozów sztucznych i środków ochrony roślin, materiały budowlane, systemy nawadniania, badania gleby bezpośrednio na plantacji.

 

Sumi Agro Poland Sp. z o.o.
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawatel.: 22 637 32 37
fax: 22 637 32 38e-mail: biuro@sumiagro.pl
www.sumiagro.pl

BOX Nr 4

Sumi Agro Poland to jeden z czołowych producentów środków ochrony roślin na polskim rynku.

Wywodzimy się z Japonii, dlatego dążenie do perfekcji mamy zapisane w genach. Od wielu lat dostarczamy polskim rolnikom, ogrodnikom i sadownikom innowacyjne produkty o najwyższej jakości i skuteczności.

Paleta oferowanych przez Sumi Agro Poland produktów to starannie dobrane do potrzeb polskiego rolnictwa substancje czyn¬ne, nawozy dolistne, biostymulatory, zaprawy nasienne i nasiona.

W naszej ofercie znajduje się wiele flagowych produktów, które dzięki swojej skuteczności zyskały szerokie grono zadowolonych Klientów. Wśród nich należy wymienić insektycydy: Mospilan 20 SP i Inazuma 130 WG oraz fungicydy: Yamato 303 SE, Topsin M 500 SC i Kendo 50 EW.

Nasi przedstawiciele terenowi służą swoim doświadczeniem i wspierają wiedzą tysiące polskich rolników. Wspólnie budujemy wysokie plony.

Nazwa Firmy: SUN-VITA IMPORTER WYCISKAREK SOKU

Adres: Piastowska 7 lok. II

Tel./Fax: 501207543

E-mail: sun_vita@onet.eu

Strona www: www.winstarpolska.com

Wystawa stolikowa przy BOX Nr 1

Informacja o Firmie:

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją, w której pracują młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania. Naszą misją jest to aby dotrzeć do szerokiej gamy odbiorców, którzy podobnie jak my – cenią sobie zdrowy styl życia. Jest to możliwe dzięki naszym urządzeniom, za pomocą których dostarczysz organizmowi niezbędnych składników odżywczych, witamin, enzymów i minerałów, tak bardzo potrzebnych w prawidłowym odżywianiu. Poprzez stosowanie sokoterapii, chcemy również przywrócić  naturalną równowagę każdego organizmu. W wyniku wieloletniej obecności w branży związanej ze sprzedażą AGD możemy oferować naszym Klientom wysokiej jakości produkty oraz perfekcyjną obsługę. Obecnie jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę najnowszego modelu Marki WINSTAR, wyróżniającego się najmocniejszymi obrotami 33 RPM oraz najmocniejszym silnikiem indukcyjnym AC 400 W. Zapraszamy na stronę internetową dającą możliwość dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy również inne firmy (również sklepy) do współpracy.

Nazwa Firmy: Syngenta Polska Sp. z o.o.

Adres:  Szamocka 8, 01-748 Warszawa

Tel./Fax: +48 (22) 326 06 01 / +48 (22) 326 06 99

E-mail: poland.office@syngenta.com

Strona www: www.syngenta.pl

BOX Nr  73

Informacja o Firmie:

Syngenta od ponad 15 lat oferuje polskim producentom innowacyjne produkty, które pomagają zwiększać wydajność upraw w sposób przyjazny dla środowiska. Jako liderzy na rynku posiadamy w swojej ofercie szerokie portfolio produktów, obejmujące: herbicydy, fungicydy, insektycydy, zaprawy nasienne, nasiona oraz materiały wyjściowe do dalszej produkcji. Profesjonalne programy, wspierające uprawę oraz doradztwo na miejscu produkcji to elementy kompleksowego podejścia do procesu produkcji.

Wspieramy producentów warzyw i owoców w ich staraniach o zwiększanie plonu i pomagamy im w zwalczaniu szkodników oraz chorób atakujących uprawy. Nasze portfolio sprawdzonych od lat i skutecznych produktów regularnie uzupełniamy o dziesiątki nowych preparatów i odmian, które na bieżąco pozwalają rozwiązywać problemy pojawiające się w uprawach czy spełniać oczekiwania producentów.

 

 

Nazwa Firmy: SYNTHOS AGRO SP. Z O.O.

Adres: 32-600 OŚWIĘCIM, UL. CHEMIKÓW 1

Tel./Fax: +48 33 847 47 77

E-mail: synthos.agro@synthosgroup.com

Strona www: www.synthosagro.com

BOX Nr  86

Informacja o Firmie:

 

Synthos AGRO Sp. z o.o. to czołowy krajowy producent środków ochrony roślin dla Polskich Sadowników i Rolników oraz produktów dla domu i ogrodu.

Wiodące marki produktów :

Dla SADOWNIKÓW – Miedzian®, Miedzian® Extra, Kaptan®, Kaptan® Plus, Sadoplon®, Tores, Grot.

Dla ROLNIKÓW – Premier, Premier D, Orkan, Saherb®, Safen®Compact, Hadar, Mentum i Dicolen.

Dla WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW – Muchozol®, Muchozol® – na osy i szerszenie, Insektozol, Mrówkozol® granulat i płyn na mrówki.

Nazwa Firmy: GOSPODARSTWO OGRODNICZE  SZETYŃSCY

Adres:  UL. DOLNA 7 , 43-340 KOZY

Tel./Fax: 33 8194452, 694 239 015

E-mail:  ogroszet@wp.pl

Strona www: www.szetynscy.pl

BOX Nr 61

Informacja o Firmie:  Produkcja sadzonek borówki amerykańskiej i jagody kamczackiej w pojemnikach

P9, p11, C-1,5, C-3  oraz multiplatach .