Nazwa Firmy: Plantpress sp. z  o.o.

Adres: ul. J. Lea 114 a, 30-133 Kraków

Tel./Fax:12 636 18 51, 12 638 28 64 (65) , kom. 600 489 547

E-mail: wydawnictwo@plantpress.pl

Strona www: www.plantpress.pl   

BOX Nr 41 i 42

Informacja o Firmie:

Wydawca czasopism ogólnopolskich i europejskiego magazynu sadowniczego oraz książek  o tematyce ogrodniczej

 • „Hasło Ogrodnicze”
 • „Miesięcznik praktycznego sadownictwa SAD”
 • „Czereśnia”
 • „Truskawka, Malina, Jagody” (TMJ)
 • „Informator Sadowniczy”
 • „Warzywa”
 • „Rośliny Ozdobne”
 • „Szkółkarstwo”
 • „EFM European Fruitgrowers Magazine”

The publisher of the following magazines:

„Hasło Ogrodnicze”, „MPS  SAD”,”Czereśnia”,,”Truskawka, Malina,Jagody”, „Warzywa” ,”Rośliny Ozdobne”, „Szkółkarstwo”, „Informator Sadowniczy”,  „EFM European Fruitgrowers Magazine”, as well as books on gardening.

Nazwa Firmy: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie

Adres: ul. Diamentowa 6, 20-447 Lublin

Tel./Fax: 81 74 40 326

E-mail: wi-lublin@piorin.gov.pl

Strona www: http://piorin.gov.pl/wiorin/lubelskie/

BOX Nr 35

Informacja o Firmie: Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa wykonuje zadania określone przepisami ustawy o ochronie roślin, ustawy o środkach ochrony roślin, ustawy o nasiennictwie oraz aktów wykonawczych do ww. ustaw. Zadania realizowane przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa mają na celu zmniejszenie zagrożenia ze strony organizmów szkodliwych, eliminację negatywnych skutków wynikających z wymiany handlowej i stosowania środków ochrony roślin oraz nadzór nad produkcją materiału siewnego w pełni spełniającego wymagania zdrowotnościowe i jakościowe. Kierunki i zakres działań Inspekcji wynikają z bieżących problemów występujących w rolnictwie i mają na celu rozwiązywanie lub ograniczanie ich negatywnych skutków, z korzyścią dla producentów rolnych, eksporterów i importerów. Zadania realizowane są przez prowadzenie działalności kontrolnej, diagnostycznej – które stanowią podstawę działania Inspekcji, jak również poprzez prowadzenie szeroko zakrojonej działalności edukacyjnej nakierowanej na podnoszenie wiedzy z zakresu ochrony roślin i nasiennictwa wśród producentów rolnych i przedsiębiorców działających w branży rolniczej. Ważnym obszarem działalności Inspekcji jest diagnostyka laboratoryjna. Laboratoria  działają w oparciu o wdrożony system zarządzania jakością, a większość z nich uzyskała certyfikat akredytacji. Posiadanie akredytacji stanowi potwierdzenie, że usługi świadczone przez laboratorium reprezentują wysoki standard jakości, uzyskiwany poprzez stosowanie uznanych metod badawczych i nowoczesnego wyposażenia oraz kompetencje i bezstronność personelu, przy zapewnieniu stałej gotowości do współpracy z klientem.

Nazwa Firmy: Poland Plants Sp. z o.o

Adres: Janiszowice 37A, 66-627 BOBROWICE

Tel./Fax: 68 3913612

E-mail: info@polandplants.pl ; wojtek@polandplants.pl

Strona www: www.polandplants.pl

BOX Nr 47

Informacja o Firmie:

Poland Plants działa na polskim rynku od 2004r. Obecnie zajmujemy się produkcją wysokiej jakości sadzonek truskawek, malin oraz szparagów. Obecnie nasze gospodarstwo zajmuje ponad 2000 hektarów.

Oferujemy długą listę odmian roślin nadających się do wszystkich systemów uprawnych. Produkujemy sadzonki frigo, sadzonki doniczkowe, sadzonki nimi tray i tray, stek, plug oraz fresh.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że Poland Plants oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości, co przekłada się na wysokie plony.

Nazwa Firmy: PROCAM POLSKA SP. Z O.O.

Adres: ul. Nowy Świat 42/44; 80-299 Gdańsk

Tel. 58 762 80 30 fax. 58 762 80 35

E-mail: tomasz.olszewski@procam.com.pl

Strona www: www.horti.procam.plwww.procam.pl

BOX Nr 71

Informacja o Firmie:

Działalność firmy PROCAM Polska sp. z o.o. obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin ogrodniczych i rolniczych, a także wymianę barterową, skup płodów rolnych (zboże, rzepak, kukurydza) oraz sprzedaż i dystrybucję:

 • środków ochrony roślin,
 • nawozów i biostymulatorów,
 • materiału siewnego roślin uprawnych

Zapraszamy do współpracy