Nazwa Firmy: METAZET / FORMFLEX
Adres: 34-721 RABA WYŻNA 382 E
Tel./Fax:18 2692027
E-mail:INFO@METAZET.COM.PL
Strona www: WWW.METAZET.COM.PL

BOX Nr 74

Informacja o Firmie:
Metazet / Formflex to lider w produkcji nowoczesnych systemów do zamkniętej uprawy warzyw, kwiatów i owoców. Swoim klientom oferujemy wiele wariantów systemu uprawy truskawek w rynnach wraz z niezbędnym osprzętem. Zapewniamy też kompleksową obsługę i montaż. Specjalizujemy się ponadto w produkcji wielu innych produktów wykorzystywanych we współczesnych gospodarstwach ogrodniczych, takich jak: zawiesia, podstawki, podpory, elementy centralnego ogrzewania oraz wózki do zbioru i pielęgnacji.
Uwaga! Wymagane

Nazwa Firmy: MILEX Józef Milewski

Adres: ul. Strażacka 6, 09-530 Dobrzyków

Tel./Fax: 24 2775222

E-mail: milex@milex.pl

Strona www: www.milex.pl

BOX Nr 69

Informacja o Firmie:

Firma MILEX od 1983 zajmuje się produkcją elementów systemów nawadniania. Ofertę uzupełniamy bezpośrednim importem produktów od światowych producentów takich jak Hunter, Rivulis, Nelson Irrigation Corporation, Dosatron, Senmatic oraz innych. Systemy nawadniania wykonane na bazie naszego sprzętu charakteryzują się niezawodnością w czasie niekorzystnych warunków pogodowych oraz umożliwiają efektywne działanie, nawet przy niskim ciśnieniu wody. Szkolimy z projektowania systemów nawadnia.

Nazwa Firmy: Mirpol Sp. z o.o.
Adres: Strzyżewice 165A, 23-107 Strzyżewice
Tel./Fax: +48 81 566 69 28
E-mail: biuro@mirpol.biz  

Strona www: www.mirpol.biz

BOX Nr 64

Informacja o Firmie:

Firma Mirpol powstała w 2003 roku i od początku działalności zajmowaliśmy się skupem i obrotem owocami i warzywami świeżymi oraz zbożem.

Kolejnymi etapami wzrostu przedsiębiorstwa było wprowadzenie do naszej oferty transportu międzynarodowego, międzynarodowego obrotu zbożem, a także obrót nawozami mineralnymi.

Od dwóch lat nasza firma do istniejących już pól aktywności, dodała prowadzenie przedstawicielstwa trzech słowackich firm produkujących ekologiczne nawozy na bazie naturalnych kwasów huminowych i surowców pochodzenia zwierzęcego.