loading

KATALOG WYSTAWCÓW – A

 

 

ADOB Sp. z o.o. Sp. k.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe

ul. Kołodzieja 11, 61-070 Poznań, PL
tel: 61 650 31 66, fax: 61 650 31 67
www.adob.com.pl

BOX Nr 15

 

Nazwa Firmy: AD-ROL Adam Wilomski

Adres: Niepiekła 15 ; 09-142 Załuski

Tel./Fax: 503-400-893

E-mail: biuro@ad-rol.pl

Strona www: www.ad-rol.pl

HALA NAMIOTOWA

Informacja o Firmie:

Nasza firma zajmuje się produkcją maszyn do międzyrzędzi. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju pielniki, glebogryzarki , zwijarko-rozwijarki , głębosze oraz wyorywacze do sadzonek truskawek.

 

 

Nazwa Firmy:   Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Lubelski Oddział Regionalny

Adres:  Elizówka 65A

Tel./Fax:  81/ 756-88-20

E-mail: lubelski@arimr.gov.pl

Strona www: www.arimr.gov.pl

BOX Nr:  37

Informacja o Firmie:

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) powstała w 1994 r. w celu  wspierania rozwoju rolnictwa  i obszarów wiejskich. ARiMR została wyznaczona przez Rząd RP do pełnienia roli akredytowanej agencji płatniczej. Zajmuje się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej. ARiMR podejmuje również działania w ramach pomocy krajowej, gdzie wparcie finansowe pochodzi ze środków budżetu państwa – w szczególności są to dopłaty do kredytów preferencyjnych, inwestycyjnych i klęskowych. Jest instytucją prowadzącą rejestr zwierząt gospodarskich oznakowanych (System IRZ) oraz system identyfikacji działek rolnych (LPIS).

Agencja, jako wykonawca polityki rolnej, ściśle współpracuje z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. ARiMR podlega jednocześnie nadzorowi Ministerstwa Finansów w zakresie gospodarowania środkami publicznymi.

Głównymi beneficjentami działań realizowanych przez ARiMR są rolnicy, mieszkańcy wsi, grupy producentów rolnych, przedsiębiorcy i samorządy lokalne. ARiMR udziela też pomocy podmiotom z sektora rybackiego.

 

Nazwa Firmy: AGRICOLA-LUBLIN Sp.z Sp.o.

Adres:  21-003 Ciecierzyn ,Ciecierzyc 121A

Tel./Fax: 81 756-4-05

E-mail: ewa.nowaczynska@agricola-lublin.pl

Strona www: www.agricola-lublin.pl

BOX Nr  55

Informacja o Firmie::

AGRICOLA-LUBLIN Sp z o.o.  – autoryzowany dystrybutor środków ochrony roślin firm krajowych i zagranicznych , obrót nawozami  ogrodniczymi i rolniczymi , materiałem siewnym, artykułami do produkcji rolnej oraz węglem .

W swojej ofercie posiadamy także ciągniki i maszyny rolnicze łącznie z usługami serwisowymi.

 

Nazwa Firmy: AGRIMPEX Sp zo.o.

Adres: 37-500 JAROSŁAW ul. ZWIERZYNIECKA 2

Tel./Fax: 166213408

E-mail:biuro@agrimpex.pl

Strona www: www.agrimpex.pl

BOX Nr 90 i 91

Informacja o Firmie:

Agrimpex Spółka z o.o. to prężnie działająca  firma w branży rolniczo-ogrodniczej, której głównymi markami są agrowłókniny Pegas Agro oraz Agrimpex. Prócz nich w ofercie znajdują się między innymi folie tunelowe oraz agrowłókniny do okrywania pryzm. Naszym celem jest systematyczny rozwój produktów, poszerzanie oferty i zaspokajanie potrzeb profesjonalnych rolników hobbystów – miłośników ogrodu. Możemy poszczycić się wprowadzeniem Agrowłóknin do masowego użytku na rynku polskim. Ofertę kierujemy do wszystkich tych, którym zależy na jakości i profesjonalnej obsłudze.

 

Nazwa Firmy: Agrokalkulator Ltd

Adres: 85 Great Portland Street, First floor, London, W1W 7LT

Tel./Fax: (PL) 535 612 877, (UK) 0044 781 8696 551

E-mail: info@agrokalkulator.pl

Strona www: www.zbynio.com

BOX Nr 28

Informacja o Firmie:

Zbynio to aplikacja mobilna zastępująca Excel bądź zeszyt i długopis w rozliczeniach z pracownikami. Notatki zapisujesz Ty lub Twój przedstawiciel – tylko raz. Gdziekolwiek jesteś, wiesz ile, komu, za co się należy oraz ile czego zostało zebrane. Masz też szybki dostęp do podsumowań o produktywności gospodarstwa. Dotychczasowe testy Zbynia wykazały, że pomagamy obniżyć czas poświęcony na rozliczeniach o 50%, w tym 90% czasu właściciela. Zbynia, efekt pracy polskich inżynierów IT, łatwo się wdraża i używa. Jest przygotowany z myślą o polskich przedsiębiorcach. Testuj go już dziś!

 

Nazwa Firmy: Agroconsult

Adres: 05-140 Serock, ul. Sienkiewicza 10

Tel./Fax: 603861123

E-mail:biuro@agroconsult.pl

Strona www: www.agroconsult.com.pl

BOX Nr 81

Informacja o Firmie:

Agroconsult, profesjonalne, wyłącznie naturalne produkty dla sadownictwa i rolnictwa. Nawozy i biostymulatory aminokwasowe, szwajcarskie biostymulatory Penergetic, preparaty do odstraszania ptaków KraStop. Polskie trzmiele do zapylania sadów, owady pożyteczne do zwalczania Drosophila suzukii. Laserowe systemy odstraszania ptaków.

 

Nazwa Firmy: Agrio Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Adres: ul. Kolejowa 79A, 24-220 Niedrzwica Duża

Tel. : 81 517 59 40

E-mail: biuro@agrioplus.pl

Strona www.agrioplus.pl

HALA NAMIOTOWA

Informacja o Firmie:

Sprzedajemy traktory, maszyny rolnicze, sadownicze i komunalne. Nasze ładowarki teleskopowe mają szerokie zastosowanie w rolnictwie, budownictwie oraz przemyśle. Dostarczamy części zamienne oraz oleje. Oferujemy produkty dla hodowli zwierząt, prowadzimy też sprzedaż mobilną pasz i środków higieny. Zasięgiem działania obejmujemy województwo lubelskie. Dla klientów jesteśmy dostępni w miejscu prowadzenia działalności, a nasi przedstawiciele handlowi są gotowi na wizytę w każdym gospodarstwie.

Nazwa Firmy:

AGRONOM PLANTS

Adres: ZIENKI 14 21-230 SOSNOWICA

Tel./Fax: 500 530 977

E-mail: sak@agronomplants.pl

Strona www: www.agronomplants.pl

BOX Nr 89

Informacja o Firmie:

Szkółka Agronom Plants zlokalizowana jest w województwie lubelskim w miejscowości Zienki. Specjalizuje się ona w produkcji wysokiej jakości materiału nasadzeniowego takich gatunków jak: truskawka, malina oraz jeżyna. Nasze długoletnie relacje z klientami opierają się na indywidualnym podejściu, wzajemnym zaufaniu oraz powtarzalności naszych sadzonek. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele znanych oraz nowych odmian o różnej porze dojrzewania. Wieloletnie doświadczenie oraz użycie nowoczesnych technologii sprawia, że nasz materiał spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Nazwa Firmy: Amagro Sp. z o.o.

Adres: Lambady 10, 02-830 Warszawa

Tel./Fax: 22 644 65 64

E-mail: office@amagro.pl

Strona www: www.amagro.pl

BOX Nr 1

Informacja o Firmie:

Firma Amagro działa na polskim rynku od 2003 roku. Zajmujemy się wprowadzaniem do obrotu środków produkcji dla rolnictwa i ogrodnictwa, w tym pestycydów, biostymulatorów i nawozów specjalistycznych. Prowadzimy także usługowo rejestrację środków ochrony roślin, nawozów i środków biobójczych. Współpracujemy z producentami zagranicznymi z Anglii, Włoch, Hiszpanii oraz krajowymi.

Specjalizujemy się we wprowadzaniu do obrotu środków ochrony roślin, biostymulatorów i nawozów specjalistycznych. Na bieżąco śledzimy aktualne trendy rynkowe i wychodzimy im naprzeciw. Do naszej oferty wybieramy starannie wyselekcjonowane produkty odpowiadające różnym potrzebom roślin. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom optymalne rozwiązania do ochrony i nawożenia wszystkich ważnych upraw.

 

 

Nazwa Firmy:  Azelis Poland Sp z o.o.

Adres:  ul. Warszawska 39/41

61-028 Poznań

Tel./Fax: +48 22 860 73 23

E-mail:

Strona www: www.azelis.com

BOX Nr  23

Informacja o Firmie:

Azelis jest wiodącym światowym dystrybutorem specjalistycznych chemikaliów i innowacyjnych produktów. Dział Specialty Agri/Horti dostarcza szeroką gamę specjalistycznych nawozów do profesjonalnej uprawy roślin jagodowych:

  • PERLKA (azotniak granulowany) – unikalny nawóz doglebowy azotowo-wapniowy poprawiający zdrowotność gleby i upraw;
  • LEBOSOL- linia zawiesinowych nawozów dolistnych. Wysokiej jakości, skoncentrowane, mikro i makroelementowe, łatwo przyswajalne, z dodatkami poprawiającymi mieszalność ze ŚOR;
  • RESISTIM – płynny nawóz stymulujący, zwiększa aktywność korzeni;
  • PIONER NPK Makro – nawozy do fertygacji;

•             PRESTOP – fungicyd biologiczny przeciwko szarej pleśni.