loading

I

 

 

ICB Pharma

ul. Stanisława Lema 10

43-603 Jaworzno

Tel.: 32 745 47 46

E-mail: crop@icbpharma.com

www.icbpharma.com

BOX Nr 24

Informacja o Firmie:

ICB PHARMA jest polską firmą naukowo-badawczą oraz produkcyjną rozwijającą działalność między innymi w obszarze produktów agrochemicznych. Obecnie na rynku dostępne są produkty: Siltac, Biopolin, Megis oraz Drosinal.

Siltac służy do zwalczania szkodników roślin uprawnych poprzez oddziaływanie fizyczne. Biopolin to atraktant wabiący pszczoły do  kwitnących roślin. Poprawia zapylenie kwiatów, zawiązanie owoców i plon. Megis jest nawozem krzemowym indukującym odporność roślin na warunki stresowe. Drosinal to pułapka służąca do wykrywania lotu muszki plamoskrzydłej D. suzuki.

 

IGRIT.PL

BOX Nr 17

Internetowa Giełda Rolna i Towarowa ( www.igrit.pl ) to największy w Polsce portal o tym charakterze, skupiający ponad 100 tys. użytkowników, z ponad 14 tysiącami wizyt dziennie. IGRIT.PL to portal, gdzie, co minutę jest dodawane nowe ogłoszenie kupna/sprzedaży/zamiany/oferty pracy.
Od ponad 17 lat kojarzymy sprzedających i kupujących płody rolne, przetwórców rolnych, producentów żywności oraz producentów i dystrybutorów oferujących środki do produkcji rolniczej.
IGRIT.PL to także aktywne Forum użytkowników, zawzięcie dyskutujących o cenach, trendach rynkowych, o kosztach i technologiach produkcji i o innych ważnych sprawach.
Warto być na IGRIT.PL, jeśli chcesz być aktywnym producentem owoców, który sprzedaje i kupuje świadomie.

IGRIT.PL jest Patronem Medialnym Jagodowych Trendów 2018

Nazwa Firmy: INTERMAG sp. z o.o.

Adres: Al. 1000-lecia 15 G

32-300 Olkusz

Tel./Fax: +48 32 64 55 900/ +48 32 64 27 044

E-mail: intermag@intermag.pl

Strona www: www.intermag.pl

BOX Nr  60

Informacja o Firmie:

INTERMAG sp. z o.o. należy do największych w Europie Środkowo-Wschodniej producentów biostymulatorów, nawozów dolistnych i biopreparatów dla profesjonalnego rolnictwa i ogrodnictwa, a także produktów prozdrowotnych dla zwierząt. Flagowe marki w sektorze uprawy roślin to mineralne stymulatory wzrostu TYTANIT i OPTYSIL, wieloskładnikowe nawozy dolistne PLONVIT oraz linia chelatów nawozowych MIKROCHELAT w postaci ultragranulatu. W 2017 w ofercie znalazł się nowy produkt oparty na aminokwasach AMINOPRIM.