loading

F

 

Nazwa Firmy:  FIELDSTONE INVESTMENTS II SP. Z O.O.

Adres:  Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa

Tel./Fax: +48 603 131 681 +48 603 603 445

E-mail: pigras@fieldstone.pl

Strona www:

BOX Nr 57

Informacja o Firmie:

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości sadzonek oraz owoców maliny, borówki amerykańskiej, jeżyny oraz żurawiny. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane odmiany o różnym czasie owocowania, które produkowane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem co sprawia, że zadowolą one najbardziej wymagających klientów w Polsce i na świecie.

 

 

Nazwa Firmy: FOSFAN S.A.

Adres: ul. Nad Odrą 44/65, 71-820 Szczecin

Tel./Fax: 91 44 55 600

E-mail: biuro@fosfan.pl

Strona www: www.fosfan.pl; www.fructus.pl

BOX Nr 83

Informacja o Firmie:

FOSFAN S.A. to szczeciński producent nawozów rolniczych i ogrodniczych. Produkowane nawozy zawierają wszystkie niezbędne składniki pokarmowe gwarantujące prawidłowy rozwój, wzrost i plonowanie roślin.

Marka Fructus jest najstarszą marką nawozów ogrodniczych w Polsce. Szeroka oferta produktowa nawozów ogrodniczych i ich wysoka jakość doceniana jest przez pasjonatów i profesjonalistów uprawiających kwiaty, warzywa i owoce na skalę przemysłową. Nowością w ofercie są nawozy marki Premium: Fructus Vena Complex i Fructus Truskawka Forte.

 

Nazwa Firmy: FruVitaLand Sp. z o. o.

Adres: Piotrawin 116A, 24-335 Łaziska

Tel./Fax: (81) 475 50 30

E-mail: fruvitaland@fruvitaland.pl

Strona www: www.fruvitaland.pl

BOX Nr: 48, 50

Informacja o Firmie:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji owoców deserowych. W całej gamie naszych produktów znajdują się świeże jabłka, gruszki oraz owoce miękkie.

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu zdobytemu w branży owocowej stworzyliśmy rozpoznawalną markę docenioną nagrodą Ambasadora Marki Lubelskie w 2017r.

Nasze produkty cechują się wysoką jakością, można je znaleźć w dużych sieciach marketów w całym kraju, lubelskiej giełdzie owoców i warzyw oraz restauracjach i cukierniach.

Zapewniamy pełną identyfikowalność na każdym etapie produkcji. Potwierdzają to Certyfikaty BRC, Global G.A.P.