Nazwa Firmy: BAYER Sp. z o.o.

Adres: Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Tel./Fax:   22 5723500

E-mail: radoslaw.suchorzewski@bayer.com

Strona www: www.agro.bayer.com.pl

BOX Nr  59

Informacja o Firmie:

Firma Bayer jest liderem w ochronie roślin, w tym upraw jagodowych w Polsce. Najnowsze rozszerzenia rejestracji fungicydów Luna Sensation i Luna Experience  dają jeszcze szersze możliwości  i  ponadprzeciętna jakość w ochronie upraw jagodowych.  W swojej ofercie posiadamy również preparaty biologiczne oraz pochodzenia  naturalnego m.in. Serenade ASO i Emulpar’940 EC. Jesteśmy głównym partnerem  takich wydarzeń  jak Malinowe Factory i Jagodowe Trendy. Oferujemy również system wspomagania decyzji Vademecum

Nazwa Firmy: BASF Polska Sp. z o. o.

Adres: Aleje Jerozolimskie 154 02-326 Warszawa

Tel./Fax: 22 5709999

E-mail:

Strona www: www.agro.basf.pl

BOX Nr 11

Informacja o Firmie:

Firma BASF Crop Protection to światowy lider w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań przeznaczonych do ochrony roślin.  W swojej ofercie posiada produkty do ochrony upraw jagodowych i warzywniczych. BASF oferuje pełne programy ochrony roślin fachowe doradztwo oraz serwisy w postaci raportów o zagrożeniach patogenowych czy serwisie pogodowym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz profilu w mediach społecznościowych.

www.agro.basf.pl

Facebook: @basf.agro.polska

Nazwa Firmy: BGŻ BNP PARIBAS

Adres: UL. Kasprzaka 10/16  01-211 Warszawa

Tel./Fax: 22 860 44 00

E-mail:

Strona www: www.bgzbnpparibas.pl

BOX Nr 81

Informacja o Firmie:

Bank BGŻ BNP Paribas powstał z połączenia Banku BGŻ, obecnego  na polskim rynku od prawie 100 lat,  z BNP Paribas Bankiem Polska należącym do wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów, natomiast przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku polskim i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej.

Bank BGŻ BNP Paribas dysponuje siecią 476 oddziałów zarówno w dużych aglomeracjach, jak i mniejszych miastach.

Nazwa Firmy: Centrum Podróży Bebek- Travel Shops Kraśnik
Adres: ul. Słowackiego 72, 23-204 Kraśnik (Market Carrefour)
Tel./Fax: 570 25 20 20
E-mail: biuro@bebek.com.pl
Strona www: www.bebek.com.pl

STOLIK PRZY BOX Nr 27

Informacja o Firmie:

Centrum Podróży Bebek- Travel Shops Kraśnik to ponad 100 biur podróży w jednym miejscu. Porównujemy ceny i oferty organizatorów, wybieramy najlepszą propozycję dla klienta.
U nas można kupić również międzynarodowe bilety lotnicze i autokarowe, zarezerwować parking przy każdym lotnisku w Polsce, wykupić ubezpieczenie podróżne, zarezerwować hotel w każdym zakątku świata, a także nadać i odebrać paczkę kurierską DPD do Polski i Europy.

Nazwa Firmy: BELCHIM CROP PROTECTION POLAND SP. z o.o.

Adres: Ul. Sienna 82; 00-815 WARSZAWA

Tel./Fax: 22 243 28 85

E-mail: info-pl@belchim.com

Strona www: www.belchim.pl

BOX Nr 88

Informacja o Firmie:

Firma Belchim istnieje już 30 lat. W Polsce od 8 już lat dostarcza rozwiązania do ochrony upraw polowych i ogrodniczych. Rejestrowane są nowe produkty i ich zastosowania. Jako nowość polecamy fungicyd Alcedo 100 EC (tetrakonazol) do stosowania w sadach jabłoniowych, truskawce i roślinach ozdobnych. Nowe zalecenia są również dla uznanego już fungicydu Ranman Top. Oprócz ochrony pomidora i ogórka w gruncie doszła jeszcze cukinia i patison. Do ochrony kapusty głowiastej polecać będziemy insektycyd Sumicidin (esfenwalerat). Zapraszamy na nasze stoisko po szczegółowe informacje.

Nazwa Firmy: BioAgris Sp zoo spółka komandytowa

Adres: ul. Dylewska 20B 03-011 Warszawa

Tel./Fax: 793797757

E-mail: info@bioagris.pl

Strona www: www.bioagris.pl

BOX Nr 45A

Informacja o Firmie:

Firma Bio Agris oferuje naturalne preparaty wspomagające rozwój roślin oraz środki ochrony roślin. Programy BioAgris pozwalają osiągać lepsze efekty w wielu sytuacjach gdy tradycyjne metody zawodzą. Nasze preparaty znajdują zastosowanie na każdym etapie rozwoju roślin, poczynając od rozsady aż do przechowywania. Wiele rozwiązań jest efektem współpracy z polskimi rolnikami i są oparte na ich pomysłach. W ofercie Bioagris znajduje się miedzy innymi biologiczny fungicyd Polyversum WP, oparty na grzybie Pythium oligandrum, jak również Xstress, który znacząco utrzymuje właściwości jakościowe owoców. Produkty mogą być stosowane w zależności od potrzeby  od sadzenia aż do przechowywania płodów

Nazwa Firmy: BIOCONT POLSKA Sp. z o.o.

Adres: Kraków 31-215, ul. Stefana Jaracza 24/38

Tel./Fax: +48 12 4162581

E-mail: biocont@biocont.pl

Strona www: www.biocont.pl

BOX Nr 16

Firma Biocont Polska powstała w roku 2006 i wchodzi w skład Grupy Biocont.

Dostarczamy rolnikom szeroką gamę  biologicznych i biotechnicznych środków do produkcji roślin:

-środki ochrony roślin bez pozostałości, m.in. Lepinox Plus, Naturalis,

-organizmy pożyteczne, np. dobroczynek gruszowiec

-mikrobiologiczne preparaty doglebowe

-preparaty pomocnicze

-pułapki feromonowe i tablice lepowe

Wspieramy rolników doradztwem i przekazujemy wiedzę o nowoczesnych technologiach stosowanych w uprawach roślin.

Nazwa Firmy: BIODEVAS LABORATOIRES

Adres: ZA DE L’EPINE, 72460 SAVIGNE L’EVEQUE, FRANCJA

Tel./Fax: 782 289 946

E-mail: dorota@biodevas.fr

Strona www: www.biodevas.fr

BOX NR 21

Informacja o Firmie:

Biodevas Laboratoires – francuski producent naturalnych nawozów i preparatów wspomagających uprawę roślin i hodowlę zwierząt. Produkty o silnych właściwościach antyoksydacyjnych i wysokiej bio-przyswajalności cieszą się dużą popularnością na wielu europejskich rynkach. Najwyższa jakość potwierdzona jest licznymi certyfikatami (ISO 22000, EFSA). Wszystkie produkty są całkowicie naturalne i bezpieczne dla zdrowia człowieka, a większości dopuszczone również do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

Nazwa Firmy: F.H.U. Biogrim

Adres: Wojciechów 26

Tel./Fax:507191696

E-mail:maryniowski1@o2.pl

Strona www: www.biogrim.pl    

BOX Nr 36

Informacja o Firmie: F.H.U. Biogrim działa od 2010 r. w segmencie Przetwórstwo owoców i warzyw. Produkujemy soki NFC ,przeciery , smoothie , musy owocowe, ocet winny. Firma posiada Certyfikat Produkcji Ekologicznej.

Baza surowcowa to własne Ekologiczne Gospodarstwo Sadowniczo-Ogrodnicze, oraz Ekologiczne Gospodarstwa sąsiadów. Wobec powyższego proces wytworzenia produktu finalnego kontrolowany jest „od pola do stołu”.

Nazwa Firmy: Biopharmacotech Sp. Z o.o. Spółka komandytowa

Adres: Gruszowa 47

Tel./Fax: 34 366 54 49

E-mail: info@agro-sorb.com

Strona www: www.polskieaminokwasy.pl

BOX Nr  8 i 9

Informacja o Firmie:

Firma Agro-Sorb produkuje najwyższej jakości wolne aminokwasy w formie biologicznie aktywnej L-alfa z hydrolizy enzymatycznej.

Wolne i nieuszkodzone aminokwasy stanowią „lekarstwo” dla wszystkich rodzajów upraw

Biostymulatory Agro-Sorb znacząco wpływają na regeneracje i lepszy wzrost roślin.

 

Nazwa Firmy: Boryna

Adres: Stare Olszyny 9, 09-142 Załuski

Tel./Fax: 23 661 91 44

E-mail: biuro@boryna.net.pl

Strona www: www.boryna.eu

BOX Nr 5

Informacja o Firmie:
Hurtowy i detaliczny sprzedawca środków ochrony roślin, nawozów i nasion. Firma dostarcza również licencjonowany materiał szkółkarski, w tym truskawki typu frigo.  W ofercie wszystkie elementy systemów nawodnieniowych: złączki, taśmy kroplujące, dozowniki nawozów. Posiadamy opakowania do owoców miękkich, w tym tacki i kartoniki do malin, z możliwością dostawy na terenie całego kraju.

Nazwa Firmy: Brinkman Polska Sp. z o.o.

Adres: Ożarów Mazowiecki, Bronisze WRSRH, ul. Poznańska 98; Tychy, ul. Katowicka 38; Poznań, Ostrowska 452

Tel./Fax: 22 721 58 04 ; 32 326 20 60 ; 61 872 61 51

E-mail: warszawa@brinkman.pl ; tychy@brinkman.pl ; poznan@brinkman.pl

Strona www: www.royalbrinkman.pl

BOX Nr 34

Informacja o Firmie:

Brinkman Polska jest dostawcą wszelkiego rodzaju produktów i usług potrzebnych w profesjonalnej produkcji ogrodniczej, w tym produkcji owoców miękkich. W ofercie firmy znajdują się zamgławiacze pulsFOG, trzmiele Agrobio, pełna gama nawozów, środków ochrony roślin, podłoża, folie (w tym tunelowe), maty, agrowłókniny, siatki, opryskiwacze, doniczki, kontenery, tacki do owoców i wiele innych.

Nazwa Firmy: Sadowniczy Zakład Doświadczalny Instytutu Ogrodnictwa Brzezna Sp. z o. o.

Adres: 33-386 Podegrodzie, Brzezna 1

Tel.: 18 445 84 11 Fax.: 18 445 84 10

E-mail: instytut@brzezna.pl

Strona www: www.brzezna.pl

BOX Nr  – 38

Informacja o Firmie:

SZD Brzezna działa nieprzerwanie od 1953 roku. Podstawowym zadaniem Zakładu jest wspieranie rozwoju sadownictwa w rejonie podgórskim poprzez prowadzenie badań naukowych, upowszechnianie wiedzy sadowniczej oraz hodowlę nowych odmian maliny i jeżyny, produkcją elitarnego materiału szkółkarskiego oraz produkcją owoców.